Shqiptarja dhe Sexi

Shko poshtė

Shqiptarja dhe Sexi

Mesazh  Egzonho prej Fri Oct 17, 2008 9:19 pm

[table:5cda cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0][tr][td]Qfar thot femra kur ban sex: akmerikanka thot o yes o yes gjermanka thot ja gut ja gut qfar thot SHQIPTARJA mos i trego kerkujt [img]http://palloshat.informe.com/images/smiles/icon_lol.gif[/img][/td][/tr][/table]
Egzonho
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3781
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi