Detyre e shtire

Shko poshtė

Detyre e shtire

Mesazh  GenTToGolD prej Fri Oct 17, 2008 9:13 pm

[b]Nė njė tubim ndėrkombėtarė janė tubuar njė grup spanjoll, fin-landez,
mongol dhe vietnamez, gjithsejt 21.Pesė nga kėta flasin
spanjolishten,14 flasin gjuhėn finlandeze, 14 gjuhėn mongole dhe
10gjuhėn vietnameze.Njė spanjoll flet vetėm gjuhėn e vet.Dy finlandez
flasin mongolishten dhe vietnamishten, por nuk flasin spanjolisht.Nga
tė mbeturit askush nuk flet mė shumėse dy gjuhė.Tetė vetė flasin
finlandishten dhe mongolishten.
Sa spanjoll flasin vietnamishten?[/b]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3813
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi