Gjermania, Frings kercenon: Mund te largohem

Shko poshtė

Gjermania, Frings kercenon: Mund te largohem

Mesazh  GenTToGolD prej Fri Oct 17, 2008 8:57 pm

[center][b]Gjermania, Frings kercenon: Mund te largohem[/b]
[/center]


[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/frings.jpg[/img]

[b]Mesfushori i fuqishem i “pancerave”, po rishikon qendrimin e tij ne kombetare,
duke theksuar se po mendon seriozisht per t’i dhene lamtumiren per
shkak te qendrimit te vazhdueshem ne stol. [/b]
Kaos ne ambientin e kombetares gjermane. Pas perjashtimit te sulmuesit Kevin
Kuranyi, Loew mund te humbase edhe sherbimet e nje prej lojtareve me te
rendesishem, Torsten Frings. Mesfushori i fuqishem i “pancerave”, po rishikon qendrimin e tij ne kombetare, duke theksuar se po mendon seriozisht per t’i dhene lamtumiren. Ky kercenim vjen pas
pankinave te shumta qe Frings ka shijuar gjate koheve te fundit per ndeshjet eleminatore te boterorit 2010. “Kam menduar gjate dhe vazhdimisht per kete ceshtje. Nuk luajta titullar ndaj Rusise dhe ndaj Uellsit as qe dola ne nxehje dhe per mua ky eshte maksimumi i turpit.
Nga trajneri nuk shikoj asnje pike mbeshtetje, besimi dhe respekti”,
shprehet lojtari i Werder Bremen, i cili shpesh here eshte konsideruar
si nje pike kyce e kombetares se Gjermanise. Gjermania arriti te
merkuren nje tjeter fitore ne ndeshjet eleminatore pasi mundi Uellsin
me rezultatin e ngushte 1-0.

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi