Chelsea, operacion i dyfishte per Ballack

Shko poshtė

Chelsea, operacion i dyfishte per Ballack

Mesazh  GenTToGolD prej Fri Oct 17, 2008 8:56 pm

[center][b]Chelsea, operacion i dyfishte per Ballack[/b]
[/center]


[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/ballack.jpg[/img]

[b]Federata Gjermane e Futbollit thekson se nderhyrjet u kryen per te levizur ne neurome ne te dyja kembet e lojtarit. [/b]
Operacion i dyfishte per mesfushorin gjerman te Chelsea, Michael Ballack. Lajmin
e ka bere te ditur Federata Gjermane e Futbollit qe thekson se
nderhyrjet u kryen per te levizur ne neurome ne te dyja kembet e
lojtarit. Mjeket jane shprehur optimiste pas nderhyrjes, duke
theksuar se nuk eshte shfaqur asnje komplikacion dhe gjendja e Ballack
eshte e mire. Kapiteni i Gjermanise ndjeu dhimbje pas ndeshjes
eleminatore kunder Uellsit te fituar me rezultatin 1-0. Ballack do ta
rinise stervitjen pas rreth dy javesh. Qe prej transferimit nga
Bayern Munich tek Chelsea, mesfushori gjerman ka pesuar disa demtime te
renda, duke zhgenjyer klubin londinez me paraqitjet e tij jo te nivelit
ne te cilin mendohej. Demtimet e kane detyruar ate te diskutoje edhe
vendin e titullarit ne radhet e skuadres se Abramovich.

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi