Hajradini edhe Nastradini

Shko poshtė

Hajradini edhe Nastradini

Mesazh  Egzonho prej Fri Oct 17, 2008 8:55 pm

E kish thirr mbreti hajradinin edhe ja kish boe 3 pytje
1.sa ka yje ne qjell
2.ku mesi tokes
3.qka jam tu menue une

Si mos ti dish per 1 jav qeto pytje te vrami
Edhe hajradini shkon me shpi edhe i kallxon nasradinit
nasradini thot:lema ket pun mue une shkoj dhe pergjigjna
Shkon nasradini mbret ja bon pytjen e par

1.sa ka yje ne qjell thot nasradini:sa kime ki kry ti mbreti thot:po mir
2.ku mesi tokes thot nasradini qaty ku je ul ti mbreti thot:mir asht
3.qka jam tu menue une thot nasradini ti je tu menue qe jam hajradini po une jam nasradini.
[img]http://palloshat.informe.com/images/smiles/icon_biggrin.gif[/img]
Egzonho
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3781
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi