Manchester City, sulmi ne infermieri

Shko poshtė

Manchester City, sulmi ne infermieri

Mesazh  GenTToGolD prej Fri Oct 17, 2008 8:51 pm

[center][b]Manchester City, sulmi ne infermieri[/b]
[/center]


[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/Manchester-City.jpg[/img]

[b]Ne ndeshjen e se henes kunder Newcastle, trajneri i “citizens” mund te mos kete te gatshem sulmuesit Robinho dhe Petrov. [/b]
Telashe per teknikun e Manchester City, Mark Hughes. Ne ndeshjen e se henes
kunder Newcastle, trajneri i “citizens” mund te mos kete te gatshem
sulmuesit Robinho dhe Petrov. Braziliani dhe bullgari vijne nga
demtimet e pesuara me skuadrat e tyre kombetare per fushatat
eleminatore te boterorit 2010. Robinho la fushen ne takimin kunder
Kolumbise per shkak te nje dhimbjeje ne kofshe, duke iu nenshtruar
vizitave mjekesore. Nga ana tjeter, lojtari ballkanas eshte
demtuar ne gju gjate transfertes ne Gjeorgji ku Bullgaria u nda ne nje
barazim pa gola. Shanset me te shumta per t’u rekuperuar ne kohe i ka
braziliani, i cili eshte nje nga elementet me te rendesishem te
skuadres angleze.

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi