Hajduti profesionist ėshtė njė djalė 8-vjeēar

Shko poshtė

Hajduti profesionist ėshtė njė djalė 8-vjeēar

Mesazh  GenTToGolD prej Fri Oct 17, 2008 8:42 pm

[b]Hajduti profesionist ėshtė njė djalė 8-vjeēar[/b]

[img(239px,300px)]http://www.shqipmedia.com/wp-content/uploads/2008/10/copper1102_468x586-239x300.jpg[/img]
Njė hajdutė nė Hull, Angli, ka marrė nofkėn “Hajduti artist”, pasi grabiti mė shumė se 1,850 paund para dhe artikuj tė tjerė vetėm nė disa javė. Por policia mė nė fund e zuri falė njė kamere vėzhgimi. Por ja surpriza, “hajduti artist” ishte vetėm 8 vjeē. Djali do t’i shpėtojė dėnimit, pėr shkak se ėshtė nė klasė tė dytė. Detektivėt besojnė se identiteti i djalit ka lidhje me pesė grabitje tė tjera nė disa zyra biznesi dhe nė
njė qendėr tregtare. Policėt thonė se e kanė tė pamundur ta gjykojnė kur ta zėnė vogėlushin, pasi mosha minimale kur njė person mban pėrgjegjėsi kriminale ėshtė 10 vjeē.

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3777
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi