Benitez: Ēelėsi i fitoreve ėshtė pėrqendrimi

Shko poshtė

Benitez: Ēelėsi i fitoreve ėshtė pėrqendrimi

Mesazh  Egzonho prej Fri Oct 17, 2008 8:41 pm

[b]Benitez: Ēelėsi i fitoreve ėshtė pėrqendrimi [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1017101942282_m.jpg[/img]
Rafa Benitez:
Rafa Benitez shpreson se pauza tė cilėn e ka pasur Liverpooli si pasoje e angazhimeve tė lojtarėve me pėrfaqėsueset e tyre nuk duhet tė ndikojė nė ērregullimin e ritmit tė lojės sė tyre, dhe ka kėshilluar qė skuadra e tij tė jetė e pėrqendruar nė ndeshjet e radhės.[/b]
“Duhet tė pėrqendrohemi nė ndeshjen e radhės. Ėshtė me rėndėsi tė mendojmė pėr tre pikėt e reja dhe tė shohim se ēka do tė ndodh nė tė ardhmen”.

“Ndeshjet pas angazhimeve me pėrfaqėsueset janė gjithmonė tė rrezikshme dhe secili e di se duhet tė fitojmė. E dimė se jemi nė krye tė tabelės dhe dėshirojmė tė qėndrojmė aty”, ka thėnė trajneri spanjoll.

Redsat tė shtunėn takohen me Wigan Athletic, ndėrsa Benitez e ka bėrė tė qartė se nuk pranon asnjė rezultat tjetėr pėrveē fitores.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3567
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi