Agüero: Do tė luaj nė derbi

Shko poshtė

Agüero: Do tė luaj nė derbi

Mesazh  Egzonho prej Fri Oct 17, 2008 7:41 pm

[b]Agüero: Do tė luaj nė derbi [/b]


[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1017072156658_m.jpg[/img][/b]
Sulmuesi i Atletico Madridit, Sergio Agüero, Foto: Goal
[b]Sulmuesi i Atletico Madridit Sergio Agüero ėshtė kthyer nė mėngjesin e sotėm nga angazhimi i tij me Argjentinėn dhe pavarėsisht se ka pranuar se ėshtė i lodhur, ka thėnė se do tė jetė i gatshėm tė luajė kundėr Real Madridit tė shtunėn.[/b]
“Lodhja ėshtė gjithmonė njė temė preokupuese pėr lojtarėt, mirėpo ėshtė ngjashėm sikurse kur luajmė edhe nė vikend edhe nė mesjavė. Mbi tė gjitha duhet tė pushoj para derbit”, ka thėnė numri dhjetė i Atleticos.

Sulmuesi ka mohuar se ėshtė i kthyer i lėnduar dhe ėshtė zotuar se nesėr do tė jetė nė fushė kundėr rivalėve tė kryeqytetit spanjoll.

“Tani jam duke menduar vetėm pėr ndeshjen e nesėrme dhe shpresoj tė fitojmė”, ka pėrfunduar argjentinasi.
Egzonho
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3810
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi