Hilton shoqėrohet me princat

Shko poshtė

Hilton shoqėrohet me princat

Mesazh  Egzonho prej Fri Oct 17, 2008 3:49 pm

[b]Hilton shoqėrohet me princat [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.1017020330853_m.jpg[/img]
Paris Hilton:
Paris Hilton e cila ėshtė duke kėrkuar njė shoqe/shok nė Britani tė Madhe, ka kaluar njė natė "tė egėr" nė Londėr tė mėrkurėn mbrėma bashkė me Princin William dhe me Princin Harry.[/b]
Pasanikja ėshtė nė kryeqytetin britanik pėr ta realizuar kėrkesėn e saj televizive tė gjejė njė shoqe/shok tė mirė nė Britani tė Madhe, njė version i ngjashėm i shout tė saj nė SHBA, “My New BFF”

Kėshtu, Paris e ka shfrytėzuar kohėn pėr tė dalė bashkė me dy princat e Mbretėrisė sė Bashkuar, mirėpo mėsohet se ajo nuk ka mundur t’i mbajė gjatė ata pranė vetes, sepse nė po tė njėjtin lokal kishte qenė edhe Christina Aguilera, the ata ishin transferuar nė ‘tavolinėn’ e saj.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3661
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi