Humb kuletėn dhe pėrfundon nė burg

Shko poshtė

Humb kuletėn dhe pėrfundon nė burg

Mesazh  Egzonho prej Fri Oct 17, 2008 3:45 pm

[b]Humb kuletėn dhe pėrfundon nė burg [/b]


[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/fun/f.1017052417366_m.jpg[/img][/b]
[b]Pas shiut gjithmonė vjen dielli, dhe e kundėrta. Pikėrisht nė kėtė ėshtė vėrtetuar njė grua nga Zelanda e Re, tė cilės i ėshtė bėrė terr para syve kur e kishte humbur kuletėn, ndėrsa i ėshtė kthjelltėsuar kur atė e ka gjetur policia...[/b]
Gruaja nga Zelanda e Re e cila ka shkuar nė stacionin policor pėr tė marrė kuletėn e humbur - ka pėrfunduar prapa grilave tė burgut.

Nė fakt, policia e ka kontrolluar kuletėn e humbur pėr tė gjetur tė dhėna pėr pronarin apo pronaren dhe nė mes tjerash ka gjetur edhe drogė.

Gruaja nga Masterton, nė veri tė Wellingtonit, ėshtė paditur pėr posedim tė drogės dhe do tė duhet tė paraqitet nė gjyq.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3661
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi