Tre muaj burg pėr shkak tė seksit nė plazh

Shko poshtė

Tre muaj burg pėr shkak tė seksit nė plazh

Mesazh  Egzonho prej Fri Oct 17, 2008 3:43 pm

[b]Tre muaj burg pėr shkak tė seksit nė plazh [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/fun/f.1016053557747_m.jpg[/img]
Gjykata nė Dubai ka lėshuar dėnimin prej tre muajsh burg pėr dy britanikė tė cilėt policia i ka kapur gjatė aktit seksual jashtėmartesor nė plazhin publik tė kėtij emirati.[/b]
Gjykatėsi Hamdi Abdel Kheir ka vendosur qė Michelle Palmer (37-vjeēare) dhe Vince Acors (34-vjeēar) duhet tė shėrbejnė dėnimin para se tė pėrjashtohen nga Emiratet e Bashkuara Arabe.

Ata gjithashtu janė dėnuar me 1.000 dirhamė (200 euro) pėr shkak tė konsumimit tė alkoolit.

Marrėdhėniet seksuale jashtėmartesore janė tė ndaluara nė Emirate. Sipas ligjit, dėnimi maksimal pėr seks jashtėmartesor ėshtė njė vit burg, e mė sė paku tre muaj. Dėnimi i njėjtė ėshtė i parashikuar edhe pėr ēdo “akt amoral” nė publik.
Egzonho
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3810
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi