Kaka: Nuk do ta lėshoj Milanin

Shko poshtė

Kaka: Nuk do ta lėshoj Milanin

Mesazh  Egzonho prej Fri Oct 17, 2008 3:41 pm

[b]Kaka: Nuk do ta lėshoj Milanin [/b]

[b][img(210px,210px)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1017024505626_m.jpg[/img]
Ylli i Milanti Kaka:
Sulmuesi brazilian, Ricardo Kaka, thotė se ėshtė i lumtur nė Milan edhe krahas interesimit tė ekipeve tjera dhe nuk dėshiron qė ta lėshojė klubin.[/b]
Fituesi i Topit tė Artė, gjatė verės sė kaluar u lidh me njė kalim prej 101milionė eurosh nė radhėt e Chelseat, ndėrsa dy sezone mė herėt nė cilėsinė e blerėsit u gjend Real Madridi.

“Do tė ishte njė veprim hipokrit nėse them se njė situatė e tillė pėr mua ėshtė e kėndshme. Por pėr mua pasioni, argėtimi dhe emocionet janė nė rend tė parė”, ka thėnė braziliani.

“Pėr mua do tė ketė oferta, siē ka edhe pėr shumė lojtarė tė tjerė, pasi qė tregu i transferove ėshtė i hapur dhe secili mund tė dėrgojė ofertė, por unė jam shumė i lidhur me Milanin”.

“Nėse vendosi ta lėshoj klubin, kjo do tė jetė nė ditėn kur do tė ketė dallime nė qėllimet e mia dhe qėllimet e Milanit”, ka pėrfunduar Kaka
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3752
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi