Beckham sėrish rikthehet nė Evropė?

Shko poshtė

Beckham sėrish rikthehet nė Evropė?

Mesazh  Egzonho prej Fri Oct 17, 2008 3:37 pm

[b]Beckham sėrish rikthehet nė Evropė? [/b]

[b][img(210px,210px)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1017042806510_m.jpg[/img]
Mesfushori Anglez David Beckham:
Mesfushori anglez David Beckham planifikon tė rikthehet nė Evropė, me qėllim qė ta vazhdojė karrierėn e tij ndėrkombėtare me Anglinė.[/b]
Klubi i Beckhamit nė ligėn amerikane, LA Galaxy, me siguri nuk do tė arrijė tė vazhdojė mė play-off dhe me kėtė praktikisht anglezi do ta pėrfundojė sezonin nė Amerikė pas dy javėsh.

Mesfushori vitin e kaluar u stėrvit me Arsenalin, edhe pse kjo nuk i solli ftesė pėr ndeshjen miqėsore tė Anglisė pėrballė Zvicrės.

Beckham ka 107 ndeshje pėr albionėt dhe ėshtė nė kėrkim tė paraqitjes sė 108-tė, me tė cilėt do tė barazojė rekordin e Bobby Moore. Rasti i parė pėr tė thyer kėtė rekord do tė jetė ndeshja miqėsore me Gjermaninė, e cila zhvillohet mė 19 nėntor.

Andaj anglezi do tė tentojė tė bėjė tė njėjtėn gjė si vitin e kaluar dhe pėrfaqėsuesit e tij tashmė kanė rėnė nė kontakt me topēinjtė.

Por, mediat nė ishull spekuluan se ish-lojtari i Manchesterit kėrkon edhe mė shumė se sa stėrvitje dhe dėshiron tė luajė pėr ndonjė top-klub tė Premierligės. Sipas spekulimeve, ai mund tė kalojė edhe nė radhėt e Milanit.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3753
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi