Lampard: Anglia nuk ka frikė nga askush

Shko poshtė

Lampard: Anglia nuk ka frikė nga askush

Mesazh  Egzonho prej Fri Oct 17, 2008 3:35 pm

[b]Lampard: Anglia nuk ka frikė nga askush [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1017041959116_m.jpg[/img]
Mesfushori i Chelseat, Frank Lampard:
Mesfushori i Chelseat, Frank Lampard, thotė se nėn drejtimin e Fabio Capellos, kombėtarja angleze nuk frikohet nga askush.[/b]
Tė zgjedhurit e trajnerit italian fituan tė katėr ndeshjet e para tė kualifikimeve pėr Botėrorin 2010 dhe kryesojnė grupi 6 me 12 pikė.

“Ne jemi ekip i mirė dhe kemi shumė vetėbesim. Duhet vetėm tė shohim mirė nė zhveshtore dhe ta shohim kualitetin tė cilin e kemi dhe tė besojmė se mund t’i mposhtim tė gjitha ekipet”, ka thėnė Lampard.

“Filluam tė fitojmė nė ndeshjet kualifikuese. Tash kemi vetėm disa ndeshje tė vėshtira dhe duhet tė vazhdojmė me rezultate tė mira”, ka shtuar mesfushori i Chelseat.
Egzonho
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3810
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi