Juan: Do ta ndaloj Ibrahimovicin

Shko poshtė

Juan: Do ta ndaloj Ibrahimovicin

Mesazh  Egzonho prej Fri Oct 17, 2008 3:34 pm

[b]Juan: Do ta ndaloj Ibrahimovicin [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1017025348876_m.jpg[/img]
Mbrojtėsi Brazilian i Romės,Juan:
Mbrojtėsi brazilian i Romės, Juan, ka thėnė se nė ndeshjen e tė dielės ai do tė arrijė ta ndalojė lojtarin mė tė mirė tė Interit, Zlatan Ibrahimovic.[/b]
Derisa Cristian Panucci dhe Philippe Mexes janė tė suspenduar, Spaletti ėshė i detyruar t’i japė rast brazilianit. Mbrojtja e Romės do tė jetė e dobėsuar, por ai beson se do tė arrijė t’i ndalojė pėrpjekjet e Zlatan Ibrahimovic.

“Ai ėshtė njė futbollist i shkėlqyeshėm. Tė gjithė e dinė se sa i fuqishėm ėshtė ai, por unė jam i shėndoshė dhe jam i gatshėm tė pėrballem me tė”, ka thėnė Juan pėr Gazzetta dello Sport.

“Ndjehem mirė nė Roma, por tash duhet tė filloj tė luaj standard dhe t’i tregoj paraqitjet e mira tė mira, duke filluar qė nga e diela”, ka shtuar mė tej Juan.
Egzonho
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3781
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi