Kerkoj banese per blerje.

Shko poshtė

Kerkoj banese per blerje.

Mesazh  GenTToGolD prej Thu Oct 16, 2008 11:09 pm

[b]Kerkoj banese per blerje.[/b]


15 tetor 2008
Blej banese ne Prishtine.Banesa te jete deri 50 metra katrore dhe te mos jete me lart se kati i IV.
Lagjet e preferuara: Ulpiana,Qendra,Dardania,Qafa.

Prishtine; Tel. 044-480-974 ; 0280-324-489 e-mail: [url=mailto://mergita.s@gmail.com]mergita.s@gmail.com[/url]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi