Shes banesen

Shko poshtė

Shes banesen

Mesazh  GenTToGolD prej Thu Oct 16, 2008 11:09 pm

[b]Shes banesen[/b]


15 tetor 2008
Shes banesen ne
Prishtine Bregu i Dijelit te banesat e bardha. Banesa i ka 65.m2 ne
katin e IV dhe eshte e renovume. Cmimi sipas marveshjes.
Prishtine; Tel. 044160562 e-mail: [url=mailto://perihany@hotmail.com]perihany@hotmail.com[/url]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi