Vidhet vila Beckham, ankand ne e-bay per sendet

Shko poshtė

Vidhet vila Beckham, ankand ne e-bay per sendet

Mesazh  GenTToGolD prej Thu Oct 16, 2008 9:47 pm

[center][b]Vidhet vila Beckham, ankand ne e-bay per sendet[/b]
[/center]


[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/beckham-david.jpg[/img]

[b]Sipas tabloideve angleze, pjesa me e madhe e gjerave te vjedhura jane
aksesore dhe veshje, te cilat menjehere pas vjedhjes kane perfunduar ne
ankandin e faqes e-bay. [/b]
Familja Beckham ka perfunduar ne faqet e para te tabloideve britanike, por kete
here jo per lojen e David ne kombetaren angleze apo pasionin e
Victoria-s per boten e modes, pasi cifti me i njohur ne Britani eshte
vene ne shenjester te hajduteve. Me saktesisht, ajo qe eshte
vjedhur eshte shtepia e tyre e quajtur me humor “Beckhingam Palace”,
rezidenca londineze e familjes. Sipas tabloideve angleze, pjesa me e
madhe e gjerave te vjedhura jane aksesore dhe veshje, te cilat
menjehere pas vjedhjes kane perfunduar ne ankandin e faqes e-bay. Mendohet
se dy hajdutet jane Eric dhe June Emmett, cifti qe pergjigjet per
ruajtjen e viles me vlere 10 milione euro. Ata mohojne te kene gisht ne
kete vjedhje, por policia ka fakte te pakundershtueshme per implikimin
e tyre.

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3812
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi