Klinsman: Lojtaret besojne ne projektin tim

Shko poshtė

Klinsman: Lojtaret besojne ne projektin tim

Mesazh  GenTToGolD prej Thu Oct 16, 2008 9:39 pm

[center][b]Klinsman: Lojtaret besojne ne projektin tim [/b]
[/center]


[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/klinsman.jpg[/img]

[b]Tekniku bavarez ka besim tek kapacitetet e skuadres se tij per te fituar piket e lena ne keto jave te para te Bundesliges. [/b]
Jurgen Klinsmann kerkon te cdramatizoje situaten pas fillimit jo te mire te
kampionatit nga Bayern Munich. Tekniku bavarez ka besim tek kapacitetet
e skuadres se tij per te fituar piket e lena ne keto jave te para te
Bundesliges. “Te gjithe kerkojme te fitojme sa me shume pike
per te permiresuar pozicionin tone ne Bundeslige dhe te ecim perpara ne
Champions League. Eshte nje situate jo e mire dhe kur t’i kem te gjithe
ne dispozicion do rifillojme punen”, eshte shprehur tekniku gjerman.
Mete jai ka shtuar se per momentin skuadra duhet te merret vetem me
veten e saj por kjo nuk do te thote se grupit i ka munguar perqendrimi.
“Nuk jam nervoz ne prag te ndeshjes me Karlsruhen. E shikoj se
lojtaret me ndjekin me kujdes dhe besojne ende ne kete projekt. Shume
shpejt kjo situate do kaloje”, vijoi Klinsmann.

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi