Barcelona-Toure ne prag te divorcit

Shko poshtė

Barcelona-Toure ne prag te divorcit

Mesazh  GenTToGolD prej Thu Oct 16, 2008 9:37 pm

[center][b]Barcelona-Toure ne prag te divorcit[/b]
[/center]


[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/Toure-Yayaaa.jpg[/img]

[b]Sipas gazetes “AS”, tekniku katalanas i ka ndezur driten jeshile largimit te
Toure, duke hapur nje gare mes Arsenalit dhe Juventusit.[/b]
Aventura e afrikanit Yaya Toure me Barcelonen duket se po i afrohet fundit.
Mesfushori nga Bregu i Fildishte nuk po gjen nje vend ne formacionin e
Guardioles, duke bere gati valixhet. Sipas gazetes “AS”,
tekniku katalanas i ka ndezur driten jeshile largimit te Toure, duke
hapur nje gare mes Arsenalit dhe Juventusit. Sipas "Daily Mirror",
trajneri Wenger dhe vellai i tij Kolo, po bejne te pamunduren ta bindin
qe te bashkohet me “topcinjte”. Agjenti i lojtarit ka deklaruar
se Yaya nuk ka probleme me drejtuesit por deshira e tij eshte qe te
luaje ne vazhdimesi. Nga ana tjeter, Juventusi ka nxituar duke ofruar
9.5 milione per te marre ne Torino mesfushorin e fuqishem. Nderkohe
Barcelona eshte ne pritje te ofertave te tjera per te marre nje vendim
perfundimtar qe ne muajin janar.

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi