Balotelli, Inter e “injoron”, Chelsea e josh

Shko poshtė

Balotelli, Inter e “injoron”, Chelsea e josh

Mesazh  GenTToGolD prej Thu Oct 16, 2008 9:35 pm

[center][b]Balotelli, Inter e “injoron”, Chelsea e josh[/b]
[/center]


[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/balotelli.jpg[/img]

[b]Pavaresisht 18 viteve qe ka mbi supe, ai ka treguar se eshte nje sulmues i lindur, por Mourinho nuk mendon keshtu.[/b]
Talenti italian me origjine ganeze, Mario Balotelli nuk arrin te gjeje nje vend
ne formacionin baze te Interit, duke ndezur debatin ne gjirin e
zikalterve per nje largim te mundshem te tij me destinacion Chelsea-n. Pavaresisht
18 viteve qe ka mbi supe, ai ka treguar se eshte nje sulmues i lindur,
por Mourinho nuk mendon keshtu. Duket se edhe kunder Romes, portugezi
preferon te hedhe ne fushe nje skuader pa sulmuesin me ngjyre.
Ibrahimovic dhe Adriano jane te parapelqyerit e “Special One”, cka ka
ngjallur pakenaqesi tek dikush ne stolin zikalter. Nga kjo situate
duket se po perfiton Chelsea qe ka hedhur “grepat” per te marre ne
Londer italianin. Sipas “Daily Mirror”, skuadra blu eshte gati
te nise ofensiven ne Milano. Zerat jane shtuar edhe me shume pas
interesimit te presidentit Moratti per sulmuesit argjentinas Tevez e
Aguero, mberritja e mundshme e te cileve ne ambientin zikalter, mund te
eklipsonte plotesisht Super-Marion.

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3602
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi