Real Madrid, infermieria plot ne prag te derbit

Shko poshtė

Real Madrid, infermieria plot ne prag te derbit

Mesazh  GenTToGolD prej Thu Oct 16, 2008 9:34 pm

[center][b]Real Madrid, infermieria plot ne prag te derbit[/b]
[/center]


[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/real-madrid-logo.jpg[/img]

[b]Guti, Robben dhe Diarra vazhdojne te jene ne dyshim per shkak te demtimeve. [/b]
Real Madrid mund te luaje me nje formacion te cunguar ne derbin e se shtunes
kunder Atletico Madrid. Guti, Robben dhe Diarra vazhdojne te jene ne
dyshim per shkak te demtimeve. Ata vazhdojne stervitjen te
vecuar nga skuadra dhe trajneri Schuster do prese diten e shtune per te
vendosur nese do te zbresin ne fushe per takimin e rendesishem te
fundjaves. Guti vuan nga problemet fizike, ndersa Robben shqetesohet
nga dhimbet muskulare. Per mesfushorin nga Mali, Diarra, problemet me
gjurin vazhdojne te jene nje pengese e madhe. Nga ana tjeter,
tekniku gjerman ka marre nje lajm te mire. Argjentinasi Fernando Gago
do te jete serish ne dispozicion te tij pasi eshte sheruar plotesisht
nga terheqja muskulare. Derbi i se shtunes shenon “ndalesen” e pare te
rendesishme te Real Madrid ne kete sezon ku do kerkoje te ruaje
titullin e kampionit.

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3812
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi