Kaka: Njerėzit duhet tė qėndrojnė tė virgjėr deri nė martesė

Shko poshtė

Kaka: Njerėzit duhet tė qėndrojnė tė virgjėr deri nė martesė

Mesazh  Egzonho prej Thu Oct 16, 2008 2:41 pm

[b]Kaka: Njerėzit duhet tė qėndrojnė tė virgjėr deri nė martesė [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1016042100245_m.jpg[/img]
KAKA:
Asi brazilian i Milanit, Kaka, beson se vendimi tij pėr tė qėndruar i virgjėr deri nė martesė, duhet tė jetė njė shembull pėr tė gjithė tė rinjtė nė botė.[/b]
Sipas njoftimeve tė reja nga ylli i Rossonerėvė, edhe pse ai ėshtė shumė aktiv nė fushė, e njėjta gjė nuk mund tė thuhet edhe pėr dhomėn e fjetjes.

Kaka i cili ėshtė njė evangjelist i devotshėm, beson se nuk duhet tė kihet marrėdhėnie seksuale deri nė martesė, dhe ka dhėnė njė mesazh pėr tė gjithė ata qė dyshojnė pėr kėtė.

“Unė jam shembulli mė i mirė. Shumica e njerėzve thonė se pas martesės ata nuk dėshirojnė tė kenė marrėdhėnie me partnerin tyre sepse nuk i tėrheq mė. Mirėpo kjo nuk ėshtė e vėrtetė”.

“Shumė njerėz kanė qenė tė befasuar nga unė, mirėpo unė mendoj se ky ėshtė njė vendim i drejtė. Unė jam njė evangjelist dhe besoj nė kėto vlera. Mendoj se njerėzit duhet ta ndalojnė veten tė mos bėjnė dashuri para se tė martohen”.

“Kuptohet, tė gjithė kanė opinionet e tyre, mirėpo unė mendoj se ia vlen tė pritet”, ka pėrfunduar lojtari mė i mirė nė botė pėr vitin 2007.
Egzonho
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3810
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi