Gabimisht shet jahtin pėr mė pak se 23 euro

Shko poshtė

Gabimisht shet jahtin pėr mė pak se 23 euro

Mesazh  Egzonho prej Thu Oct 16, 2008 2:19 pm

[b]Gabimisht shet jahtin pėr mė pak se 23 euro [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/fun/f.1016024423418_m.jpg[/img]
Gjermani Jakob Kauder ka bėrė gabimin pėr tė cilin sigurisht do tė paguajė tėrė jetėn. Jahtin e tij, me vlerė rreth 12.000 euro, e ka shitur nė ankandin e internetit pėr vetėm 22.50 euro, sepse ka harruar tė pėrcaktojė gjėnė mė tė rėndėsishme tė ankandit, ēmimin minimal.[/b]
Kur ka kaluar afati pėr lajmėrimin e blerėsve tė interesuar oferta mė e shtrenjtė ka qenė me vlerė prej 22.50 eurosh. Blerėsit serioz as qė janė paraqitur nė shpalljen e bėrė, sepse, duke parė qė nuk ka ēmim minimal, kanė menduar se bėhet fjalė pėr njė shaka.

Kur nė fund tė ankandit e ka kuptuar se ēfarė ka bėrė, Jakob Kauder ka tentuar tė zhvlerėsojė shitjen, duke theksuar si arsye “problemet teknike“, mirėpo gjykata nė Köln ka qenė e palėkundshme. Ka vendosur se ankandi ka qenė i ligjshėm dhe se jahti duhet t’i shitet blerėsit mė tė mirė.

"Ligjet standarde tė tregtisė duhet tė respektohen. Kjo vlen edhe pėr ankandet nė internet", ka thėnė zėdhėnėsi i gjykatės.
Egzonho
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3810
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi