Trezegol: Do tė kthehem nė janar

Shko poshtė

Trezegol: Do tė kthehem nė janar

Mesazh  Egzonho prej Thu Oct 16, 2008 2:16 pm

[b]Trezegol: Do tė kthehem nė janar [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1016040606473_m.jpg[/img]
David Trezegue:
Sulmuesi i Juventusit David Trezeguet vazhdon me rikuperimin pas ndėrhyrjes kirurgjike qė e pati muajin e kaluar dhe ėshtė zotuar se do tė kthehet nė janar.[/b]
“Mė mungon shumė Juve. Do tė mė pėlqente shumė tė luaja nė fushė me bashkėlojtarėt e mi, sidomos nė ndeshjet e vėshtira”.

“Fatkeqėsisht lėndimet janė pjesė e punė sonė. Dėshiroj t’i falėnderoj mjekėt pėr gjithēka qė kanė bėrė pėr mua dhe shpresoj tė kthehem nė janar”, ka thėnė sulmuesi francez.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3752
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi