Juventus vashdon ta kėrkojė Schweinsteigerin

Shko poshtė

Juventus vashdon ta kėrkojė Schweinsteigerin

Mesazh  Egzonho prej Thu Oct 16, 2008 2:13 pm

[b]Juventus vazhdon ta kėrkojė Schweinsteigerin [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1016034635608_m.jpg[/img]
Bastian Schweinsteiger:
Zonja e Vjetėr ėshtė e gatshme tė bėj njė lėvizje pėr tė fituar shėrbimet e mesfushorit tė Bayern Munich, Bastian Schweinsteiger.[/b]
Juventusi dėshiron t’i mbushė hapėsirat nė mesfushė, ndėrsa lista e cila kryesohej nga Yaya Toure tash ėshtė plotėsuar edhe me mesfushorin gjerman.

“Sportmediaset” njofton se Schweinsteiger nuk ėshtė i lumtur te Bayerni dhe mėsohet se ai nuk do ta vazhdojė kontratėn me gjigantėt bavarezė.

Kontrata e Schweinsteiger pėrfundon nė vitin 2009, kėshtu qė Juventusi do tė mund ta rrėmbejė atė si transfer tė lirė.

Raportet nė Itali njoftojnė se Bioanconerėt janė tė gatshėm t’i ofrojnė mesfushorit njė kontratė pesėvjeēare me njė pagė vjetore prej 3.5 milionė eurosh.
Egzonho
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3810
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi