Tevez drejt aksit qe te con ne Milano

Shko poshtė

Tevez drejt aksit qe te con ne Milano

Mesazh  GenTToGolD prej Wed Oct 15, 2008 10:22 pm

[justify][center][b]Tevez drejt aksit qe te con ne Milano[/b]
[/center]


[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/tevez-ronaldo.jpg[/img]
[b]Pavaresisht se Alex Ferguson i ka ofruar nje zgjatje te kontrates qe skadon ne
qershor, Tevez preferon te ndryshoje ambient, duke vene ne gadishmeri
Interin pasi tek zikalterit ai ka nje adhurues te vecante, president
Moratti-n.[/b]
Argjentinasi Caros Tevez dhe Manchester United duket se do ta mbyllin rrugetimin e
perbashket. Sulmuesi 24 vjecar nuk ka pranuar te rinovoje kontraten me
“Djajte e kuq”, duke rikthyer vemendjen e klubeve europiane. Pavaresisht
se Alex Ferguson i ka ofruar nje zgjatje te kontrates qe skadon ne
qershor, Tevez preferon te ndryshoje ambient, duke vene ne gadishmeri
Interin pasi tek zikalterit ai ka nje adhurues te vecante, president
Moratti-n. Ne te vertete, Tevez i perket kompanise braziliane Msi. Kjo
do te thote se pronari i Interit duhet te mendoje me pare per rrogen e
tij 7 milione euro ne sezon dhe 20 milione euro cash per ta marre
menjehere ne skuader. Ne rast se marreveshja mbyllet, ne arken
e “Red Devils” nuk do te shkonte asnje qindarke. Per te pare nese
presidenti Moratti do t’ia plotesoje deshiren vetes, duhet pritur
janari, pasi ne fund te sezonit, numri i rivaleve ne gare do te rritet
ndjeshem.
[/justify]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi