Kėrkesė pėr Muzikė te huaj kėtu

Shko poshtė

Kėrkesė pėr Muzikė te huaj kėtu

Mesazh  GenTToGolD prej Wed Oct 08, 2008 1:31 am

[color:bd87=darkblue][font:bd87=Comic Sans Ms]Kėtu ju Anėtare te nderuar,mund te bėni kėrkesė tuaj pėr ndonjė kėnge te huaj,dhe ju mund te ndihmoni njeri-tjetrit me kėnge nėse e keni kėngėn e kėrkuar nga ndonjė anėtare ju mund te postoni kėtu. [/color]

[color:bd87=black][b]Me respekt,stafi[/b]
[/color]
[/font]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3721
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi