Raul ne kombetare? Shpresa vdes e fundit!

Shko poshtė

Raul ne kombetare? Shpresa vdes e fundit!

Mesazh  GenTToGolD prej Wed Oct 15, 2008 10:17 pm

[justify][b]Raul ne kombetare? Shpresa vdes e fundit![/b]

[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/raul-spanja.jpg[/img]
[b]Gjate nje interviste dhene per gazeten “Cadena Ser”, ish lideri i kombetares
iberike, i lene jashte europianit nga Aragones, pret me padurim nje
ftese nga Del Bosque. [/b]

Kapiteni i Real Madrid, Raul Gonzalez Blanco nuk heq dore nga deshira per t’u
rikthyer ne kombetaren e Spanjes. Gjate nje interviste dhene per
gazeten “Cadena Ser”, ish lideri i kombetares iberike, i lene jashte
europianit nga Aragones, pret me padurim nje ftese nga Del Bosque.
“Rikthimi ne kombetare do me pelqente por kjo eshte nje teme e komplikuar. Nese
do te rikthehesha do me pelqente te mbaja serish te veshur fanelen e me
numrin 7. Gjithesesi, do te jem gjithmone ne pritje”, shprehet asi
“merengues”.
Me tej, ai pranon se nuk ka qene e lehte te shikonte ish skuadren e tij nga televizori te ngrinte ne qiellin e
Vjenes kupen e Europes. “I pashe ndeshjet me djalin tim. Ai e dinte qe
nuk mund te isha pjese e kombetares por Spanja ishte skuadra me e mire
dhe e meritoi fitoren”, shton Raul.
[/justify]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi