Kėrkesė pėr Muzikė shqip kėtu

Shko poshtė

Kėrkesė pėr Muzikė shqip kėtu

Mesazh  GenTToGolD prej Wed Oct 08, 2008 1:29 am

[font:d975=Comic Sans Ms][color:d975=darkblue]Kėtu ju Anėtare te nderuar,mund te bėni kėrkesė tuaj pėr ndonjė kėnge Shqip,dhe ju mund te ndihmoni njeri-tjetrit me kėnge nėse e keni kėngėn e kėrkuar nga ndonjė anėtare ju mund te postoni kėtu.
[/color]
[b]Me respekt,stafi[/b]
[/font]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3749
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi