Mbyllet hetimi pėr Trebickėn

Shko poshtė

Mbyllet hetimi pėr Trebickėn

Mesazh  Egzonho prej Wed Oct 15, 2008 9:22 pm

[b]Mbyllet hetimi pėr Trebickėn [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/rajon/f.1015073835252_m.jpg[/img]
Prokuroria e Korēės sapo ka lajmėruar pushimin e ēėshtjes pėr vdekjen e biznesmenit Kosta Trebicka.[/b]
Sipas prokurorit tė ēėshtjes, vdekja ka ardhur pėr shkak tė veprimeve tė vetė viktimės. Ky ėshtė konkluzioni qė jepet pas hetimeve tė gjata dhe analizave tė realizuara edhe nga ekspertėt amerikanė.

Prokurori tregoi edhe skemėn e aksidentit qė i mori jetėn Kosta Trebickės njė nga deshmitarėt kyē tė ēėshtjes sė shitjes sė armėve nė Afganistan dhe tė Gėrdecit.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3507
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi