Madonna divorcohet nga Ritchie

Shko poshtė

Madonna divorcohet nga Ritchie

Mesazh  Egzonho prej Wed Oct 15, 2008 4:50 pm

[b]Madonna divorcohet nga Ritchie [/b]

[b][img(210px,210px)]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.1015030527198_m.jpg[/img]
Madonna Dhe Ritchie
Diva e muzikės pop Madonna dhe burri i saj, regjisori Guy Ritchie janė sėrish shumė afėr ndarjes.[/b]
“The Sun” ka njoftuar se martesa e tyre tashmė ka marrė fund, ndėrsa ēifti ėshtė duke i bėrė pėrgatitjet pėr divorc. Ndėrkohė, pritet qė kėtė ta konfirmojnė vete Madonna dhe Ritchie.

Mėsohet se fajtor pėr ndarjen e tyre ėshtė dėshira e Madonnės pėr tė adoptuar ende fėmijė, derisa karriera e tyre ėshtė njė tjetėr faktor i cili e ka drejtuar ēiftin drejt divorcit.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3753
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi