Jackson vuan nga migrena vestibulare

Shko poshtė

Jackson vuan nga migrena vestibulare

Mesazh  Egzonho prej Wed Oct 15, 2008 4:45 pm

[b]Jackson vuan nga migrena vestibulare [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.1015023817856_m.jpg[/img]
Janet Jackson:
Sėmundja e mistershme e Janet Jackson ėshtė pėrshkruar si marramendje nga migrena.[/b]
Syperylli i muzikės pop dhe R&B ka qenė e detyruar tė anulojė njė varg koncertesh pasi qė ishte sėmurė para koncertit nė Montreal tė Kanadasė mė 29 shtator.

“Pas disa ekzaminimeve mjekėsore, ėshtė konfirmuar se simptomat e Janet shkaktohen nga njė formė e rrallė e migrenės, e quajtur migrena vestibulare, e cila shoqėrohet me marramendje”, ka thėnė njė pėrfaqėsues i saj.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3752
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi