Jo: Manchester City mund ta fitojė titullin

Shko poshtė

Jo: Manchester City mund ta fitojė titullin

Mesazh  Egzonho prej Wed Oct 15, 2008 4:38 pm

[b]Jo: Manchester City mund ta fitojė titullin [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1015054222381_m.jpg[/img]
[/b]Ylli i Manchester Cityt, Jo
[b]Ylli i Manchester Cityt, sulmuesi brazilian Jo, beson se klubi i tij i ri mund tė bėhet kampion i Premierligės dhe nėse jo kėtė sezon, atėherė nė tjetrin po.[/b]
“Ėshtė njė kohė e ngazėllyer tė luash pėr kėtė klub. Nėnshkrimi i Robinhos e bėri tė qartė se klubi do tė konkurrojė me mė tė mirėt. Pronarėt e rinj e kanė bėrė tė qartė se ēfarė dėshirojnė tė ndėrtojnė kėtu”, ka thėnė Jo.

“Sė pari kėrkojmė vend nė Ligėn e Kampionėve dhe pastaj mė shumė. Ky klub do ta fitojė Premierligėn. Pronarėt tashmė e kanė kėtė pėr synim, por mendoj se ta fitojmė kėtė sezon mund jetė ca herėt”, shton braziliani.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3661
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi