Ancelotti: Kam nxjerrė gjėra pozitive nga humbja

Shko poshtė

Ancelotti: Kam nxjerrė gjėra pozitive nga humbja

Mesazh  Egzonho prej Wed Oct 15, 2008 4:35 pm

[b]Ancelotti: Kam nxjerrė gjėra pozitive nga humbja [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1015031631618_m.jpg[/img]
Trajneri Milanit,Carlo Ancelotti:
Trajneri i Milanit, Carlo Ancelotti, ėshtė i befasuar nga humbja 2-1 ndaj klubit shqiptar Tirana, nė ndeshjen e mbrėmshme miqėsore, por shpreson se nga ky rezultat negativ tė nxjerrė diēka pozitive.[/b]
Nė fushė pėr rosonerėt u rikthyen Alessandro Nesta dhe Filippo Inzaghi, por ky i fundit pėsoi sėrish njė lėndim pas njė sfide me portierin Blendi Nallbani.

“Ishte njė njė stėrvitje e mirė pėr ne dhe pash disa paraqitje tė mira individuale nga disa lojtarė. Ronaldinho po pėrmirėsohet gjithė kohėn, por edhe Nesta dhe Inzaghi ishin po ashtu tė mirė. Lėndimi i Inzaghit nuk ėshtė serioz, ishte vetėm njė goditje”, ka thėnė Ancelotti.

“Nesta kundėr Sampdorias? Ndoshta, por duhet tė presim. E pash dėshirėn pėr tė fituar dhe nervozizmi pėr tė rikthyer rezultatin, ishte i mirė. Na mungoi diēka nė pjesėn e fundit tė ndeshjes”, ka komentuar Ancelotti ndeshjen e mbrėmshme.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3661
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi