Barcelona:Alonso nė vend tė Toure

Shko poshtė

Barcelona:Alonso nė vend tė Toure

Mesazh  Egzonho prej Wed Oct 15, 2008 4:30 pm

[b]Barcelona: Alonso nė vend tė Toure [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1015020941546_m.jpg[/img]
Xabi Alonso:
Nėse Yaya Toure largohet nė janar, atėherė Barcelona do tė kėrkojė shėrbimet e mesfushorit tė Liverpoolit, Xabi Alonso.[/b]
Blaugranėt dėshirojnė ta mbajnė mesfushorin defansiv nga Bregu i Fildishtė, mirėpo ai ka shprehur dėshirė tė largohet pėr shkak tė minutazhit tė shkurtė qė luan.

Juventus dhe Arsenal tashmė janė tė gatshėm pėr tė siguruar shėrbimet e Toure qė nė janar, ndėrsa po tė largohej ai, atėherė Pep Guardiola do tė kishte probleme nė mesfushė.

Zėvendėsuesi i pėrsosur pėr Toure do tė ishte Xabi Alonso, pasi qė sekretari teknik i Barcės, Txiki Begiristain, ėshtė duke kėrkuar shėrbimet e tij qė prej kohės kur luante pėr Real Sociedad.

Nga ana tjetėr, Liverpool e ka bėrė tė qartė se vetėm nėse marrin njė ofertė qė iu konvenon atyre atėherė do ta lėshojnė Alonson tė largohet nga Anfield.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3661
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi