Vieri i gatshėm pėr Milanin

Shko poshtė

Vieri i gatshėm pėr Milanin

Mesazh  Egzonho prej Wed Oct 15, 2008 4:28 pm

[b]Vieri i gatshėm pėr Milanin [/b]


[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1015020053312_m.jpg[/img]
Christian Vieri:
Drejtori sportiv i Atalantės, Carlo Osti, ka folur pėr rikuperimin e sulmuesit veteran Christian Vieri duke thėnė se ai do tė jetė i gatshėm tė paraqitet kundėr ish-skuadrės sė tij, Milan.[/b]
“Vieri ėshtė duke u kthyer nga lėndimi dhe tashmė ėshtė nė fazėn e fundit tė rikuperimit”.

“Nga java e ardhshme ai do t’u bashkėngjitet lojtarėve tjerė dhe mendoj se ai do tė jetė i gatshėm pėr ndeshjen kundėr Milanit”, ka thėnė Osti.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3542
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi