Indeksi dhe Polici

Shko poshtė

Indeksi dhe Polici

Mesazh  GenTToGolD prej Tue Sep 16, 2008 3:01 am

[b]Indeksi
Diku rreth mesnatės ndalon polici studentin nė rrugė dhe i kėrkon dokument identifikimi. Ky i pėrgjigjet:
- Nuk e kam letėrnjoftimin, a bėn indeksin?
- Bėn...
Studenti i jep indeksin, ky e shikon, dhe i thotė:
- Uhhha, ti djalosh me tė vėrtetė paske udhėtuar shumė...
[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi