“The Sun”, sondazh per lojtarin me te urryer

Shko poshtė

“The Sun”, sondazh per lojtarin me te urryer

Mesazh  GenTToGolD prej Tue Oct 14, 2008 11:47 pm

[justify][b]“The Sun”, sondazh per lojtarin me te urryer
[/b]

[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/premier-league-logo.jpg[/img]
[b]Ashley Cole, Joey Barton, Lee Bowyer, Cristiano Ronaldo, Craig Bellamy, Frank
Lampard, El-Hadji Diouf, David Bentley, Didier Drogba, Jermaine Pennant
dhe Gary Nevill ne listen e kandidateve. [/b]
Gazeta britanike “The Sun” ka hapur nje sondazh online ne faqen e internetit
per te votuar lojtarin me te urryer te Premier League. Ne kete sondazh,
gazeta ka publikuar nje liste me emrat me te mundshem per t’u urryer
nga opinioni ne ishull. Lista me kandidatet vijon si me poshte;
Ashley Cole, Joey Barton, Lee Bowyer, Cristiano Ronaldo, Craig Bellamy,
Frank Lampard, El-Hadji Diouf, David Bentley, Didier Drogba, Jermaine
Pennant dhe Gary Neville. Motivet per te urruer nje lojtar jane te
shumta, por ato qe mund te bejne diferencen jane, loja jo dinjitoze me
kombetaren, kerkesat e tepruara ekonomike dhe sjellja e dhunshme ne
fushen e lojes. Sondazhi do te mbyllet sot ne mbremje dhe diten
e neserme te gjithe anglezet do te njohin emrin e lojtarit te cilin ata
nuk durojne ta shikojne kur zbret ne tapetin e gjelber.
[/justify]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3812
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi