Haan optimist per ndeshjen e Portugalise

Shko poshtė

Haan optimist per ndeshjen e Portugalise

Mesazh  GenTToGolD prej Tue Oct 14, 2008 11:45 pm

[center][b]Haan optimist per ndeshjen e Portugalise[/b]
[/center]


[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/haan-stervitje.jpg[/img]

[b]Arie Haan mendon se skuadra eshte rikthyer ne gjendje optimale per sfiden e veshtire perballe Portugalise. [/b]
[justify] Tre dite pas zhgenjimit ne Budapest, trajneri i kombetares shqiptare, Arie
Haan mendon se skuadra eshte rikthyer ne gjendje optimale per sfiden e
veshtire perballe Portugalise. “Eshte nje ndeshje e shume e
rendesishme per Portugaline qe kerkon te ngjitet ne renditjen e grupit.
Por edhe ne kemi objektivat tona, une besoj se do te kemi mundesine per
surpriza”, ka theksuar holandezi Haan. "Skuadra e ka kaluar
gjendjen qe e goditi pas takimit me Hungarine. E dime qe eshte e
veshtire perballe nje ekipi si Portugalia, por skuadra duhet te reagoje
pas nje humbjeje. Detyra ime si trajner, eshte qe ta pergatis nje gje
te tille. Ne rast se skuadra nuk do te reagoje, kjo tregon se dicka nuk
shkon”, tha ne konferencen per shtyp trajneri i perfaqesueses
shqiptare. Persa i perket demtimeve, Haan ka pohuar se Cana
eshte rikuperuar plotesisht, nderkohe qe per Vangjelin dhe Hyken do te
vendosin vetem pas seances se fundit stervitore. Nderkaq lojtaret
kundershtare, Moutinho, Paulo Ferreira, Nani dhe Cristiano Ronaldo kane
deklaruar ne mediat portugeze se fitorja ndaj Shqiperise eshte
rezultati i vetem qe mendojne per ndeshjen e te merkures.[/justify]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi