Adelina Deshmon pėr vrasjen e Triumfit

Shko poshtė

Adelina Deshmon pėr vrasjen e Triumfit

Mesazh  Egzonho prej Tue Oct 14, 2008 9:30 pm

[b]Adelina dėshmon pėr vrasjen e Triumfit [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.1014060419474_m.jpg[/img]
[/b]Adelina nė varrimin e tė dashurit tė saj
[b]
Adelina Ismaili do tė dėshmojė pėr vrasjen e Triumf Rizės nė gjykimin i cili pritet tė fillojė tė martėn, njofton e pėrditshmja "Koha Ditore".[/b]
“Nė mesin e pesė dėshmitarėve do tė jenė babai dhe vėllai i Triumf Rizės, si edhe e dashura e tij, Adelina Ismaili, sė bashku me nėnėn dhe motrėn e saj”, ka njoftuar gjyqtari Mejdi Dehari.

Sipas aktakuzės vrasėsi i policit Triumf Riza ėshtė Arben Berisha, i cili e ka pranuar fajin, ndėrsa sipas aktakuzės pėr ta realizuar vrasjen ai ėshtė shtyrė nga Enver Sekiraqa dhe Ilir e Rrahim Avdullahu.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3661
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi