Tahiri: Nuk mė ėshtė mėrzit Dini

Shko poshtė

Tahiri: Nuk mė ėshtė mėrzit Dini

Mesazh  Egzonho prej Tue Oct 14, 2008 9:28 pm

[b]Tahiri: Nuk mė ėshtė mėrzit Dini [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.1014055222294_m.jpg[/img]
Dibran Tahiri
Aktori i hit-serialit televiziv “Familja moderne”, Dibran Tahiri, ka theksuar se pavarėsisht se ėshtė stėrzgjatur roli i tij nė serial, ai nuk ndihet aspak i mėrzitur nga pėrsėritja e vazhdueshme e tė njėjtit karakter.[/b]
“Tė them se m’u ka mėrzit Dini do tė thosha se m’u ka mėrzit jeta apo profesioni. Nuk mė ėshtė mėrzit as Dini e as ‘Familja moderne’, pėr arsye se falė zhanrit tė kėtij seriali pėr ne ėshtė aq relaksues dhe aq i mirėpritur”, ka thėnė aktori pėr “Infopress”.

Mė tutje Tahiri ka thėnė se ai mė sė miri ndihet kur ka dialog me Robertin “pasi qė ai ėshtė i ėmbėl dhe i talentuar”.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3661
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi