Curri: Tė pėrqendrohemi nė takimin e nesėrm

Shko poshtė

Curri: Tė pėrqendrohemi nė takimin e nesėrm

Mesazh  Egzonho prej Tue Oct 14, 2008 9:19 pm

[b]Curri: Tė pėrqendrohemi nė takimin e nesėrm [/b]


[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1014071220705_m.jpg[/img]
Mbrojtėsi i Kombėtares Shqiptare, Debatik Curri, ka kėrkuar nga bashkėlojtarėt qė ta harrojnė zhgėnjimin me Hungarinė dhe tė pėrqendrohen te takimi i tė mėrkurės.[/b]
“Ishte me te vėrtet pėr tė ardhur keq. Vinim pas tre rezultateve pozitive dhe sinqerisht pėrjetuam ēaste jo te mira pas ndeshjes”.

“Tani duhet ta harrojmė atė humbje sa me shpejt. Trajneri ka kėrkuar pėrmirėsimin nė tė gjitha repartet”, ėshtė cituar Curri nga Top-Channel.

Curri ka folur edhe pėr mungesėn e Dallkut, duke pohuar se ai ėshtė njė lojtar i rėndėsishėm pėr kombėtaren dhe mungesa e tij ne fushe do te ndihet shume.

“Dallku ėshtė njė lojtar titullar e do te ndihet mungesa e tij. Dhe vete Dallku ėshtė mėrzit pak, por janė gjera qė ndodhin ne futboll. Ai kėrkon tė japė maksimumin nė ēdo ndeshje”, ka thėnė Curri.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3752
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi