TBC – BMW.

Shko poshtė

TBC – BMW.

Mesazh  GenTToGolD prej Tue Sep 16, 2008 2:59 am

[b]TBC – BMW
Shkon Rrusta te doktori dhe i ankohet:
- Doktor, po kollitem, teshtij, mezi po marr frymė.
- E pyet doktori:
- A ka pas dikush nė familjen tuaj TBC?
- Jo valla, por mixha jem Hasani e ka pas njė BMW.[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi