Arrestohen dy ndihmės tė Beckhamėve

Shko poshtė

Arrestohen dy ndihmės tė Beckhamėve

Mesazh  Egzonho prej Tue Oct 14, 2008 3:32 pm

[b]Arrestohen dy ndihmės tė Beckhamėve [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.1014021043908_m.jpg[/img]
[/b]Victoria dhe David Beckham
[b]Dy mbajtės tė shtėpisė sė Victoria dhe David Beckham janė arrestuar nė Angli me dyshimin pėr vjedhje.[/b]
Sipas tabloidėve britanikė, prindėrit e Victorias tė cilėt kujdesen pėr shtėpinė nė Hertfordshire, kishin filluar tė dyshonin te stafi i tyre, pasi gjėsende personale tė Beckhamėve ishin nxjerrė nė ankand nė eBay.

Njė zėdhėnės i policisė ka njoftuar se ata e kanė arrestuar njė grua 56-vjeēare dhe njė mashkull 55-vjeēar.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3661
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi