Mancini ose Rijkaar nė krye tė Galatasarayt?

Shko poshtė

Mancini ose Rijkaar nė krye tė Galatasarayt?

Mesazh  Egzonho prej Tue Oct 14, 2008 3:25 pm

[b]Mancini ose Rijkaar nė krye tė Galatasarayt? [/b]

[b][img(210px,210px)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1014050037451_m.jpg[/img]
Ish-trajneri i Interit, Roberto Mancini dhe ish-trajneri i Barcelonės, Frank Rijkaard, janė emrat tė cilėt pėrmenden nė shtypin turk si zėvendėsim pėr trajnerin e tashėm tė Galatasarayt, Michael Skibbe.[/b]
Skibbe ėshtė nėn presion pėr shkak se ekipi ka rezultate dhe paraqitje tė dobėta nėn drejtimin e tij. Pas 6 ndeshjeve tė zhvilluara, Galatasaray gjendet nė vendin e 5-tė me 11 pikė, pesė nėn liderin Trabzonspor.

Nėse Skibbe largohet, mediat turke shkruajnė se klubi do tė bėjė ofertė nė drejtim tė italianit Roberto Mancinit ose holandezit Frank Rijkaardit.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3752
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi