Gjakovarėt

Shko poshtė

Gjakovarėt

Mesazh  GenTToGolD prej Tue Sep 16, 2008 2:58 am

[b]Gjakovarėt
Takohen dy miza dhe fillojnė bisedėn.
- Allahile, ku ke qenė. S’tė kam parė me muaj!
- Kam qenė e mbyllur nė kuletėn e gjakovarit!, ia kthen miza tjetėr.
[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi