Problemet me shikim

Shko poshtė

Problemet me shikim

Mesazh  Egzonho prej Tue Oct 14, 2008 2:58 pm

[b]Problemet me shikim[/b]

Shkon Faza tek doktori i syve dhe ankohet se nuk po shihte asgjė.
Doktori e pyet:
A je e sigurt qė nuk po sheh asgjė?
Po, shumė e sigurt bile. A po e shihni atė mizė nė mur?
Po, po e shoh.
Epo, unė nuk po e shoh!
Egzonho
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3781
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi