Loew i ashper me Kuranyi: Jashte kombetares

Shko poshtė

Loew i ashper me Kuranyi: Jashte kombetares

Mesazh  GenTToGolD prej Tue Oct 14, 2008 12:35 am

[center][b]Loew i ashper me Kuranyi: Jashte kombetares[/b]
[/center]


[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/loew.jpg[/img]
[b]Pavaresisht faljes publike te kerkuar nga lojtari, tekniku i Gjermanise nuk ka
ndermend ta fale, duke ritheksuar se Kuranyi nuk do jete me pjese e
kombetares, deri ne momentin qe ai te jete trajner i Gjermanise. [/b]
Trajneri i Gjermanise Joachim Loew nuk nderron mendje per
perjashtimin e sulmuesit Kuranyi nga kombetarja pas largimit te tij pa
paralajmerim. Pavaresisht faljes publike te kerkuar nga
lojtari, tekniku i Gjermanise nuk ka ndermend ta fale, duke ritheksuar
se Kuranyi nuk do jete me pjese e kombetares, deri ne momentin qe ai te
jete trajner i Gjermanise. Sulmuesi ne fjale u largua nga stadiumi para
perfundimit te ndeshjes, duke mos u bashkuar me ekipin ne hotelin e
Dyseldorfit.
Me pas ai njoftoi ndihmesit e tij te boshatisnin dhomen. Kjo mungese respekti ka shkaktuar zemerimin e teknikut Loew. “Kush me njeh, e di mire se nuk i kthej asnjehere vendimet qe marr. Kuranyi nuk ka respektuar kombetaren dhe kjo eshte e
qarte”, theksoi Loew.

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3570
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi